Koch Chemie GMBH c 1968 року випускає високоякісні засоби для чищення та миття автомобілів, а також для догляду за ними, призначені для використання в автомийках, детейлінгових центрах, на промислових підприємствах. Традиції KochChemie® - безперервне вдосконалення, любов до деталей і, як результат, найвища якість для експертів.
Серед нових компаній в нашому секторі тільки ми займаємося дослідженнями, виробництвом і продажем. Ми ведемо свій бізнес в Німеччині - країні, яка ототожнюється з високою якістю, соціальними та екологічними стандартами.

Будучи системним постачальником, ми пропонуємо повну лінійку продуктів для автомобільного сектора. Ми надаємо великого значення не тільки чудовій якості продукції, а й обслуговування замовників з урахуванням специфіки їх роботи.

Ви знаходитесь на сайті єдиного офіційного дистриб'ютора продукції Koch Chemie в Україні.

Історія Koch Chemie

У 1968 р. наш батько Ханс Кох почав розробляти в своїй майстерні власні формули полірування.
Його не задовольняла низька якість використовуваних в той час продуктів для догляду за автомобілями. Будучи майстерним столяром-червонодеревником, він був пристрасно захоплений ідеальними поверхнями і надавав великого значення найдрібнішим деталям. Створені ним продукти відрізнялися настільки чудовою якістю, що експерти - промислові споживачі - прийняли їх із захопленням.
В наступні роки компанія значно виросла, встановивши нові ринкові стандарти з інноваційними концепціями у сфері виробництва хімічних речовин для мийки та чищення автомобілів, чищення підлог на промислових підприємствах і в майстернях. В результаті десятиліть постійних досліджень і розробок, безперервного розвитку виробництва сімейна компанія стала провідним постачальником продуктів з чищення і догляду для всього автомобільного сектора. Ми поставляємо продукцію більш ніж в 25 країн по всьому світу. Завдяки десятиліттям досліджень і тісній співпраці з вимогливими замовниками ми стали світовим лідером в своєму секторі.

Сертифікати і дозволи Koch Chemie

Найбільші автомобілебудівні компанії (Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen), а також незалежні інститути протестували нашу продукцію і схвалили її для застосування в усьому світі. Більш того, наша продукція повністю відповідає вимогам VDA (Асоціації автомобільної промисловості ФРН).

Умовою для отримання таких дозволів є послідовне впровадження систем управління якістю та природокористуванням DIN EN ISO 9001: 2008 і DIN EN ISO 14001: 2009.

Висока якість продуктів підтверджується щоденним застосуванням в незліченних мийних установках, на автомийках, в автомобільних майстернях і автосалонах, на промислових підприємствах і в найбільших компаніях, що надають послуги з чищення транспортних засобів.Якість і захист навколишнього середовища

Koch-Chemie слідує високим стандартам якості, охорони навколишнього середовища та соціальним стандартам. Будучи одним з небагатьох розробників і виробників серед безлічі постачальників хімічних речовин, ми можемо безпосередньо використовувати всі новаторські рішення в секторі сировинних матеріалів. Це основа для подальших інновацій.

Так, ми застосовуємо поверхнево-активні речовини (ПАР) з екологічно чистих сировинних матеріалів. Все ПАР і комплексоутворюючі агенти легко розкладаються природним чином і перевершують строгі нормативні вимоги. Ми не використовуємо шкідливі речовини, такі як галогенпохідні вуглеводні, етилендіамінтетраоцтова кислота і алкілфенолетоксілат. Наша система управління природокористуванням сертифікована за стандартом DIN EN ISO 14001. Паспорти безпеки матеріалів розробляються і безперервно контролюються незалежним інститутом.

На цьому сайті представлений огляд всіх хімічних продуктів компанії Koch-Chemie. Наші засоби ідеально доповнюють один одного. Завдяки скороченим назвам засобів з використанням колірного коду ви зможете з легкістю орієнтуватися в нашій продукції, незалежно від знання іноземних мов. Верхній індекс для чистячих засобів показує значення pH, для полірувальних - ступінь шліфування і блиску. Ми з радістю дамо вам рекомендації по продуктам, відповідно до ваших потреб.


Наші потенційні клієнти:

• Автомобільні дилери
• Авто виробники
• Станції технічного обслуговування
• Автомийки
• Полірувальні центри
• Підприємства по здачі в оренду автомобілів
• Лізингові компанії
• Парки транспортних засобів
• Компанії з прибирання приміщень
• Компанії, що управляють

Наступні незалежні державні і приватні інстанції проаналізували нашу продукцію за найрізноманітнішими параметрами і виставили сертифікати, а також дали вільний допуск для застосування в різних країнах і на найбільших заводах світу.

• Daimler AG
• Bayerischen Motoren Werke AG
• Volkswagen AG
• AUDI Ingolstadt
• MAYBACH
• EVOBAS
• CAR-CING
• McLaren
• Smart
• Mini
• CIRKIN

Koch Chemie - це багато нових клієнтів і можливість збільшення оборота. Тільки з продукцією Koch-Chemie Ви будете впевнені в завтрашньому дні в умовах щодня наростаючої конкуренції.


Ми знаємо, що Ви хочете:
1. Висока, незмінна якість
2. Широкий асортимент
3. Новітні розробки

Ви купуєте, звернувшись в Koch Chemie:
1. Збереження матеріальних цінностей
2. Розширення пропонованих послуг
3. Зменшення часу на обробку
4. Можливість навчання персоналу
5. Збільшення валового обсягу автомашин
6. Збільшення цінності оброблених автомашин