У Вас є можливість повернути товар протягом 14 днів з моменту його придбання.

Згідно з Наказом Міністерства економіки України від 19 квітня 2007 року №103 «Про правила продажу товарів на замовлення за межами торговельними або офісними приміщеннями», ми зобов'язуємося повернути сплачені Вами кошти не пізніше 7 днів з моменту письмового повідомлення про повернення та повернення товару.

Повернення здійснюється на склад Нової Пошти:

Київ, відділення №46 (бульвар Дружби Народів 14)

ФОП Яценко Фелікс Євгенович (інтернет-магазин)

І обов'язково вкладіть заяву на повернення!

Повернення грошей здійснюється:

на карту Приват або на карту іншого банку (Укрпоштою не відправляти).

виключно тій особі, хто здійснював оплату: ПІБ повинні відповідати покупцеві (!).

Забираючи товар з відділення Нової Пошти, ви автоматично погоджуєтеся з якістю і комплектацією товару. Переконливе прохання перевіряти посилку при співробітника кур'єрської служби / кур'єрі.

Якщо ви хочете оформити часткове повернення:

 • оплачуєте замовлення (повну вартість);
 • оформляєте повернення і відправляєте його нам;
 • отримуєте гроші після зворотної доставки товару в магазин.

Відповідно до закону «Про захист прав споживачів» ми перерахуємо Вам гроші не пізніше, ніж через 7 днів після прибуття посилки на склад магазину. Пересилку часткового або повного повернення оплачує клієнт. У разі повернення з вини магазину або виробничого браку ми компенсуємо вартість доставки.

Після відправки повернення обов'язково повідомте нашому операторові номер декларації (ТТН) по телефону або електронній пошті.

Щоб завантажити форму для здійснення повернення, натисніть сюди.

Загальні положення

Обмін товару можливий протягом 7 (семи) календарних днів з моменту отримання товару та платіжного документа.

Повернення товару належної якості

Під товаром належної якості на увазі товар, у якого збережений товарний вигляд і споживчі властивості, і клієнт хоче його повернути.

Протягом 14 днів з моменту отримання Ви гарантовано можете повернути куплений товар, якщо він не підійшов Вам за параметрами.

Повернення товару неналежної якості

Під товаром неналежної якості на увазі товар, який несправний або не відповідає заявленим характеристикам, зазначених на сайті, З усіх питань щодо повернення замовлення просимо Вас зв'язуватися з нами за адресою електронної пошти info@koch-chemie.com.ua. Співробітник нашої компанії зв'яжеться з Вами для вирішення ситуації.

ВАЖЛИВО!

Товар як належної, так і неналежної якості необхідно передати в повній комплектації, з усіма комплектуючими і повним набором приладдя.

Вимоги покупця про повернення (обміні) товару розглядаються продавцем тільки при наявності:

 • письмової заяви, в якому вказані причина повернення товару і інформація про покупця (паспортні дані для фізособи і номер карти для повернення грошей з ПІБ);
 • товарного або фіскального чека, що підтверджує придбання товару;

Якщо оплата від покупця була отримана на розрахунковий рахунок, при поверненні гроші перераховуються з того ФОП, на який зарахована сума замовлення і повертається ТІЛЬКИ на картку покупця (ПІБ повинні відповідати покупцеві - це ОБОВ'ЯЗКОВО).

Повернення грошей здійснюємо протягом 7 днів з моменту отримання повернення згідно Закону України "Про захист прав споживачів:" Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів "

Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172 «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »позначений перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню), а саме:

 • парфюмерно-косметичні товари і товари в аерозольній упаковці;
 • товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо);
 • корсетні товари (бюстгальтери, боді, корсети), натільна білизна, включаючи купальні костюми, нічні сорочки, піжами, халати, панчішно-шкарпеткові вироби;
 • постільна білизна, рушники, покривала, пледи;
 • предмети особистої гігієни: зубні щітки, бритви, помазки для гоління, гребінці, гребінці, масажні щітки, інструменти для манікюру і педикюру (ножиці, пилочки тощо);
 • продукція з пуху або пера (крім пуховиків);
 • м'які іграшки для дітей;
 • рукавички, рукавиці;
 • трикотажні вироби;
 • ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;
 • продовольчі товари, алкогольні напої.