Koch Chemie Ukraine — єдиний офіційний представник продукції Koch Chemie в Україні.

Щоб задовольнити зростаючий попит на автохімію Koch Chemie, ми займаємося безперервним пошуком офіційних представників і дистриб'юторів в регіонах України.

Ми хочемо бачити серед своїх представників тих, хто цінує якість продукту та піклується про клієнтів і репутацію бренду.

Чому вам це вигідно?

Ви отримуєте готовий бізнес. Вам не потрібно буде думати про те, з чого почати - у нас є конкретна програма дій в залежності від обраного ринку збуту і формату роботи.

Переваги співпраці з нами:

  • Якісний і затребуваний продукт
  • Швидкий старт з мінімальними вкладеннями
  • Online-підтримка від фахівців центрального офісу в Україні
  • Регулярні тренінги і навчання ваших співробітників
  • Безкоштовні макети рекламної продукції
  • Клуб Koch Chemie

Основна мета даної пропозиції - розпочати переговори про співпрацю. Ставши дилером торгової марки Koch Chemie ви забезпечите собі високий дохід і подяку клієнтів.

Зателефонуйте нам сьогодні, щоб дізнатися про умови отримання статусу представника, дилера або ексклюзивного дистриб'ютора Koch Chemie в вашому регіоні або напишіть нам на пошту, щоб отримати комерційну пропозицію: info@koch-chemie.com.ua

ОФІЦІЙНІ ДИЛЕРИ В УКРАЇНІ

У цих регіонах України вже є офіційні представники, якщо доставка обрана в один з них, Ваше замовлення буде переадресовано на виконання до дилера. Ціна залишиться актуальною на момент замовлення.

Дилери пропонують доставку по регіону (згідно з домовленістю), самовивіз на місці, консультаційну підтримку.

При малій кількості позицій для якнайшвидшої обробки, рекомендуємо зв'язуватися безпосередньо і оформляти замовлення через email або в телефонному режимі.

Днепропетровская область >>>

       Кривой Рог >>>

Луганская и Донецкая области >>>

Харьковская область >>>

Закарпатье >>>

Львовская область >>>

Внимание, если в Вашем регионе нет дилера - им можете стать Вы! Напишите нам на почту, чтобы получить коммерческое предложение: info@koch-chemie.com.uaИНТЕРНЕТ МАГАЗИНЫ

  

НАШИ ПАРТНЕРЫ

Лучшее Тюнинг Ателье Украины

Лучший Детейлинг Центр Киева

Лучшая Детейлинг Мойка Киева