Як створити ідеально чисту поверхню перед обробкою. Глина

12 апреля 2022
Koch Chemie


Сьогодні ми з вами розглянемо, як підготувати кузов автомобіля до полірування.

Якість підготовчих робіт прямо пропорційна результату роботи з екстер'єром автомобіля.

Щоб підготувати кузов авто до полірування - потрібно прибрати складні забруднення, що в'їлися в ЛКП. З цим вам допоможе впоратися чистяча глина.

Глина застосовується для очищення ЛКП перед початком полірування. Ви можете обробляти як весь кузов, так і локально при видаленні точкових забруднень, а також вітрове скло. Глина легко видаляє з поверхонь різні забруднення - гальмівний пил, бітум, смоли, дорожню розмітку, вкраплення піску, а також металевий пил.

В асортименті товарів Koch-Chemie є синя і червона глина. Чим вони відрізняються? Синя глина м'яка, а червона - абразивніша, жорсткіша.

Якщо ви не плануєте подальше полірування (що небажано) або у вас невеликі забруднення – слід використовувати синю глину – вона м'яка, залишить після себе менше подряпин, але й не впорається із сильними забрудненнями. Червона ж абразивніша.

Чи видаляє глина кальцієвий наліт – наша відповідь ні. Глина із кальцієвим нальотом не справляється.

Як працювати з глиною

Перед підготовкою до полірування вам потрібно ретельно помити ваш автомобіль. Поверхня повинна бути сухою та кімнатної температури. Якщо ви оброблятимете весь кузов – дотримуйтесь технології зверху вниз. Для роботи з глиною змочіть поверхню за допомогою тригера невеликою кількістю розчину води з шампунем у співвідношенні 500:1.

Перед початком роботи розімніть плюшку, а потім приступайте до очищення поздовжніми рухами, притискаючи глину долонею до поверхні. Уникайте кругових рухів, підтримуйте однаковий тиск на робочу поверхню. При видаленні точкових забруднень натиск на глину можна здійснювати пальцем.

При сильних осередках забруднення попередньо використовуйте Fleckenwasser або Orange Power для видалення бітуму, смол, клею та ін.

Слідкуйте за чистотою глини, якщо вона забруднилася – перемініть її руками, як би загортаючи забруднення всередину «плюшки».

Як перевірити чи добре ми почистили чи ні? Проводимо рукою в рукавичці по кузову, поверхня має бути гладкою як скло.

Як зберігати глину

Якщо ви раптом упустите глину на брудну підлогу – її швидше за все доведеться викинути, тому оберігайте її від падінь на брудну підлогу, землю та пісок. Завжди тримайте при собі пластиковий контейнер для зберігання, якщо раптом вам потрібно покласти глину, то кладіть у контейнер.

Одного шматка глини при правильному використанні вистачає на обробку щонайменше 50 кузовів автомобілів.

Сподіваємось, що наша стаття була вам корисною. До зустрічі.