Як підтримувати сімейний автомобіль у чистоті?

23 марта 2022
Koch Chemie

Найголовніше – це погода у будинку, а все інше метушня! А що ж забезпечує хорошу погоду у вашому авто? Звичайно ж, кристально чистий салон! Але як підтримувати абсолютну чистоту у салоні авто, коли у вас велика сім'я, діти та домашні тварини? У цьому вам допоможуть наші поради та німецька автохімія преміум класу Koch-Chemie!

Приступаючи до очищення салону авто, ви можете зіткнутися з великою кількістю забруднень – плями на оббивці салону через контакт з одягом, крихти, розлиті напої, шерсть тварин, заляпані вікна та багато іншого. З чого почати? Спочатку приберіть велике та дрібне сміття в салоні, а потім ретельно його пропилососьте. Очищати салон слід зверху вниз. Ми будемо використовувати універсальний очищувач MultiInteriorCleaner.

Стеля

Нанесіть MultiInteriorCleaner на мікрофібру або рукавицю та обробіть всю поверхню поздовжніми рухами без сильного натиску. Потім візьміть відро з чистою водою і мікрофібру, і пройдіться по всій поверхні, знімаючи залишки складу.

ВАЖЛИВО! Щоб уникнути провисання даху, не наносьте засіб безпосередньо на поверхню.

Торпедо

Торпедо не настільки схильна до забруднень, як, наприклад, сидіння та килимки, але на ній накопичується пил, який псує зовнішній вигляд салону та шкідливо впливає на  здоров'є. Для очищення пластикової торпеди скористайтесь меламіновою губкою або м'якою щіткою. Для шкіряної – нанесіть засіб на мікрофібру або м'яку щітку та обробіть всю поверхню. У важкодоступних місцях використовуйте пензлик. Потім протріть поверхню сухою мікрофіброю. Для обробки екранів, панелей із полікарбонату, дерева та хрому використовуйте AllroundQuickShine. Розпорошіть склад по поверхні та располіруй насухо мікрофібровою серветкою.

Дверні карти

Для пластика використовуйте меламінову губку або м'яку щітку. Для шкіри – нанесіть невелику кількість засобу на мікрофібру або м'яку щітку та зволожте всю поверхню. Для важкодоступних місць та щілин використовуйте пензлик. Протріть за допомогою сухої мікрофібри.

Важливо! Будьте обережні з сітками на колонках! Продуйте за допомогою компресора зверху вниз, щоб стиснене повітря не потрапило всередину.

Сидіння

Приступаємо до найцікавішого! На оббивці сидінь ви можете зустріти плями блювоти, забруднення від солодощів або навіть жуйку. Розберемо докладніше як із ними впоратися. Для початку, нанесіть MultiInteriorCleaner, використовуючи мікрофібру або губку. Обробіть м'якою щіткою або мікрофіброю. Якщо є торнадор, використовуйте його.

Важливо! Не наносьте на шкіру!

Плями від блювоти

З плямами блювоти, якщо такі були, MultiInteriorCleaner, напевно, впорався, а щоб позбутися неприємного запаху скористайтеся Fresh up. Розпорошіть засіб з пульверизатора на джерело запаху - 1-2 пшика або по салону 2-3 пшика (седан).

Але це тимчасове рішення, вам потрібно звернутися в детейлінг центр та зробити хімчистку салону, т.к. запах повернеться за кілька днів.

Плями від солодощів

Якщо на оббивці сидінь ви знайшли пляму від солодощів та після обробки MultiInteriorCleaner пляма залишилася, скористайтесь Fleckenwasser. Нанесіть засіб мікрофіброю. Потім протріть чистою мікрофіброю.

Жувальна гумка

З жувальною гумкою впорається Orange Power. Замочіть її у невеликій кількості засобу на 1 хвилину та видаліть за допомогою мікрофібри.

Підлога

Щоб очистити підлогу, скористайтесь MultiInteriorCleaner. Нанесіть склад на килимки та підлогу та обробіть щіткою. Сухою мікрофіброю приберіть залишки засобу.

Багажник

Для очищення багажника нанесіть MultiInteriorCleaner на всю поверхню багажника та обробіть щіткою. Видаліть залишки засобу сухою мікрофіброю.

Ми очистили салон, тепер приступимо до магії – нанесення захисних складів, щоб салон вашого авто надовго зберіг свій бездоганний вигляд.

Шкіра

На шкіряні елементи нанесіть ProtectLeatherCare за допомогою губки. При пересушеній шкірі – повторіть процедуру. Розполіруйте чистою мікрофіброю. Даний засіб робить шкіру несприйнятливою до води та олії, повертає колір, а також робить м'якою та еластичною.

Пластик

На пластикові елементи нанесіть невелику кількість RefreshCockpitCare, використовуючи губку або розприскайте на поверхню. Розітріть по поверхні губкою або рукавичкою. RefreshCockpitCare захистить пластикові елементи від вигоряння, а також він має антистатичні властивості.

І, насамкінець, займемося склом.

Опустіть скло наполовину, візьміть SpeedGlassCleaner та обробіть кромки вікон, потім підніміть скло та обробіть все скло та дзеркала, протріть мікрофіброю.

Сподіваємося, що ця стаття була для вас корисною, і наші поради допоможуть вам утримувати свій автомобіль у чистоті. До зустрічі!